7/24 Şişli Şemsiye Kiralama

Kiralık Şemsiye ve bunun dışında bir çok organizasyon amaçlı organizasyon hizmet ve ürünlerinimizi Şişli ve çevre bölgelerden kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Organizasyon ve etkinliklerinizin problemlerden uzakta ve keyifli olabilmesi açısından sipariş anınızdan organizasyon tamamlanana kadar her aşamada çalıştığımız personel kendi personelimizdir problemlerinizi çözebilmek için eğitim almışlardır Siz arkanıza yaslanın ve anın tadını çıkarın.
Kirala 360 sistemi ile hiç vakit kaybetmeden ön sipariş verebilmeniz ve rezervasyonlarınızı yönetmek mümkündür. Sipariş veya siparişler verebilmek için ön siparişi formu online form doldurabilir ayrıca telefon ile canlı destek veya whatsapp destek ugyulaması üzerinden ön sipariş oluşturabilirsiniz.
Şemsiye ve tüm kiralama hizmetlerimiz davetlilerinize en dakik ve kaliteli kiralama hizmetini düzenlemeyi istiyoruz Organizasyonunuzda negatif unsurların olmasını asla beklemeyen firmamız bu amaçla işini iyi yapmanın azmiyle yanınızda olacak
Şemsiye ürün grubunun yanında organizasyonunuza renk katacak birçok kiralık ürünle birlikte set olarak sipariş oluşturulabilir Kombine setleri ile etkinliğinizi kampanyalı ücretlerle hazırlayabilirsiniz Kombine ürünlerle ilgili detaylı bilgi için bizi arayın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon ile Randevu WhatsApp Randevu